NĚCO O MNĚ...

Jmenuji se Blanka Teplanová, focení se stalo mým velkým koníčkem při studiu architektury, postupem let se z malého koníčka vyklubal pěkný kůň :) Další zlom nastal v květnu 2010, kdy se mi narodil syn a já se musela "přeorientovat" z výletování po architektonických památkách vlastí českých a moravských na dokumentaci našeho malého uzlíčku. Postupně jsem s foťákem začala nahánět i děti kamarádek, až jsem se dopracovala k současnému stavu, kdy jsem spojila příjemné s užitečným a začala se focení věnovat naplno (co to jen "mateřská" dovolí).
Pokud vás nabídka mých služeb zaujala, neváhejte mě kontaktovat, budu se těšit na případnou spolupráci..... B.T.
...A O FOCENÍ ANEB NA CO SE PŘIPRAVIT...

Vše se snažím přizpůsobit tomu, aby focení bylo příjemné jak pro Vás, tak i pro mne. Focení může probíhat jak u mne, tak i u Vás doma, na zahradě či ve volné přírodě, záleží jen na Vás a na typu fotek, které si přejete pořídit. Po předchozí domluvě je možné si na focení sebou vzít domácího mazlíčka.
K dispozici mám různé rekvizity jak pro miminka a děti (oblečky, čepičky, růžky, křidýlka), tak i pro dospělé či těhotenské foto (bačkůrky, krejčovksý metr,...). Vhodné je například donést oblíbenou hračku dítěte (nejen kvůli fotkám, ale i např.zabavení tatínkem za mými zády, když se dítě odmítá podívat do objektivu, atd.), u těhotných fotku z UZ, těhotenskou knížku, botičky, se kterými se za pár měsíců vyfotí už i miminko, vhodným doplňkem jsou různé šály, čepice,...nápadům se meze nekladou.
Co se týká oblečení, je vhodnější zvolit jednodušší modely bez složitějších vzorů, ideální na focení jsou rifle, tričko, u těhotných jednobarevné rozepínací košile, není problém vystřídat během focení několik variant oblečení. Makeup je vhodné volit sytější než na běžné nošení. Hlavní je však vaše pohoda, vůbec není problém focení zrušit a domluvit se na dalším termínu, než například zbytečně trápit unavené miminko focením. Fotím jak dlouho je potřeba, někdo to zvládne za 40 minut, někdo tu řádí 3 hodiny, mezitím stihne dítko 3x přebalit a 2x nakojit, je to jen na Vás...